Завершився Всеукраїнський архітектурний конкурс проектів благоустрою внутрішнього простору Паркового кварталу «Місто Квітів»

25 Липня 2018

11:11

514

Парковий квартал «Місто Квітів» оголосив результати конкурсу на ескізний проект благоустрою дворового простору і 23 липня провів нагородження найсильніших учасників.

 

Перед конкурсантами стояло завдання розробити проект комплексного благоустрою, який включав би в себе різнопланові види громадських просторів: дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку, зелені насадження, продумати оптимальні напрямки пішохідних доріжок.


 

Журі, до складу якого входили забудовники Паркового кварталу «Місто Квітів» — ІБК «Обрій» та МЖК «Оболонь», архітектори й незалежні експерти суміжних галузей, збиралося для оцінювання всіх надісланих робіт і визначення переможців.

Усі надіслані на конкурс роботи оцінювалися за їх відповідністю певним критеріям, вимогам і технічним завданням конкурсу. Проекти повинні були розкривати основну концепцію і тематику Паркового кварталу «Місто Квітів», відповідати атрибутам громадського простору і сучасного міського середовища, можливостям реалізації конкурсних проектів у встановлених економічних обмеженнях, відповідати чинним державним нормам і правилам України.

 

Експертну оцінку на відповідність технічному завданню пройшло менше 3-х робіт, і, на жаль, за правилами це означає, що конкурс не відбувся. Проте організатори вирішили нагородити найсильніших учасників заохочувальними призами.

 

Таким чином, троє фіналістів — Сираєва Катерина, Поляков Ігор, авторський колектив Собчука Віктора та Максим Соломії, які, за оцінками журі, набрали найбільшу кількість балів, розділять між собою головний приз і отримають спеціальні умови на придбання нерухомості у Парковому кварталі «Місто Квітів».

 

«Оцінюючи конкурсні проекти, я побачила, що велика частина робіт не відповідала технічному завданню. Вважаю, вся справа в тому, що для багатьох конкурсантів участь у цьому конкурсі була першим кроком до прояву себе як фахівців, можливістю реалізувати власний проект і попрацювати в команді з досвідченими фахівцями. Я вдячна учасникам, які не упустили свою можливість, знайшли час, сили й натхнення для участі в конкурсі», — говорить Євгенія Толоконникова, експерт конкурсу.

 


 

  • Нагадаємо, що конкурс стартував 25 квітня і проводився в один тур. Для участі в ньому подали заявки 116 архітекторів і ландшафтних дизайнерів, авторських колективів, а також молодих фахівців і студентів галузевих спеціальностей з усієї України.

 

Новини за тегами