Завершено будівництво житлового комплексу «Автограф» від групи компаній DIM

11 Грудня 2019

14:11

160

Група компаній DIM завершила будівництво третьої та четвертої черг житлового комплексу  «Автограф»


2 і 3 будинки комплексу введено в експлуатацію, зазначеним будинкам присвоєно адресу: вул. Генерала Жмаченка,  28-А та 28-Б і вже зовсім скоро усі майбутні мешканці отримають ключі від своїх квартир.

Група компаній DIM дякує за довіру і вітає інвесторів житлового комплексу «Автограф», а також усіх, хто брав участь у створенні нового символу лівого берега столиці, сучасного будинку комфорт класу, де все передбачено для щасливого життя.


Інфосправка:

Про ЖК «Автограф»

«Автограф» – житловий комплекс комфорт-класу в Дніпровському районі Києва.

Комплекс складається з трьох 26-поверхових будинків, побудований за монолітно-каркасною технологією, зовнішні стіни утеплені мінеральною ватою.

Комплекс має зручну транспортну розв’язку і розвинену інфраструктуру. Неподалік від новобудови знаходяться 3 станції метро «Чернігівська», «Дарниця» і «Лівобережна». Поруч з ЖК «Автограф» розташовані об’єкти соціальної інфраструктури, необхідні для комфортного проживання: парк «Перемога», дитячий садок-школа «Антошка», ринки «Юність» і «Лісовий», супермаркет «Сільпо», каток «Крижинка», кінотеатр «Алмаз».

Детальніше ознайомитися з характеристиками житлового комплексу, дізнатися про його переваги можна на сайті ЖК «Автограф» https://www.avtograf.ua 

Про DIM 

Група компаній DIM з 2014 року є активним, соціально відповідальним гравцем на столичному ринку нерухомості та стала відомою завдяки проектуванню і будівництву неординарних комплексів для життя, серед яких є екосфери з власними парками, коворкінгами, дорослими та дитячими рекреаційними зонами, освітніми закладами для наймолодших мешканців.

 У портфелі Групи компаній DIM:

До складу Групи компаній DIM входять 6 компаній, що проектують, будують, продають та обслуговують житлову та комерційну нерухомість. Деякі з цих компаній працюють з 2004-го року.

 Детальніше на сайті https://dim-bud.ua

Новини за тегами