Завершено будівництво 3 пускового комплексу Паркового кварталу «Місто квітів»

27 Грудня 2019

11:57

313

Будівництво будинків №6, №7, №7а та №8 третього пускового комплексу Паркового кварталу «Місто квітів» завершено. Відкриття об’єктів під заселення планується навесні 2020 року


Достроково, на три місяці раніше визначеного терміну, завершено будівництво будинків третього пускового комплексу Паркового кварталу «Місто квітів». Про це свідчать Акти готовності об’єкта до експлуатації будинків №6, №7, №7а, та №8, які на сьогодні вже підготовлені та оформлені. 

Акти й вся відповідна виконавча документація протягом першого кварталу 2020 року буде надана забудовниками комплексу: МЖК «ОБОЛОНЬ» та Інвестиційно-будівельною компанією «ОБРІЙ» Державній архітектурно-будівельній інспекції України для отримання Сертифікату відповідності на житлові будинки №6, №7, №7а та №8 за адресою (будівельною) вул. Тираспільська, 43.

Попереду також отримання поштової адреси житлових будинків й пуско-налагоджувальні роботи, які передують підписанню актів прийому-передачі квартир та видачі ключів. Відкриття будинків під заселення планується навесні 2020 року.

Новини за тегами