Вигідна пропозиція для інвесторів ЖК «Автограф» на покупку 2-х рівневих квартир

07 Грудня 2018

10:47

363

04 грудня 2018 р Київ – Девелоперский холдинг повного циклу DIM group підготував вигідну пропозицію для інвесторів комплексу для життя «Автограф»: при покупці 2-х рівневої квартири є можливість отримати знижку до 735 000 грн. або паркінг і комору в подарунок. Пропозиція дійсна з 1 по 31 грудня 2018 р


Більш детальну інформацію про умови придбання акційних квартир можна отримати у відділі продажів комплексу для життя «Автограф» за адресою: м Київ, вул. Генерала Жмаченка, 28 або за телефоном: +38 (044) 299 47 03.

 

Інфодовідка:

Про ЖК “Автограф»

«Автограф» – житловий комплекс комфорт-класу, який зводиться в Дніпровському районі м.Києва. «Автограф» створений для людей, які люблять Лівий берег, але хочуть нового рівня комфорту і більш високої якості життя. Комплекс для життя відрізняється зручним розташуванням поблизу ст. м. «Чернігівська», «Дарниця» і «Лівобережна». У пішої доступності знаходиться все, що потрібно для комфортного проживання: дитячі садки і школи, супермаркети і ринки, кінотеатр і каток, а також зелена паркова зона і мальовничі озера парку «Перемога». Сайт ЖК «Автограф» – https://www.avtograf.ua/

O DIM group

Група компаній DIM – девелоперський холдинг повного циклу, який надає послуги з проектування та зведення, продажу та обслуговування нерухомості. До складу DIM group входять будівельні та інженерно-будівельні компанії, архітектурне бюро, виробник віконних і дверних конструкцій, агентство нерухомості і керуюча компанія. У цьому складі холдинг був сформований в 2014 році. У проектному портфелі девелопера більше 1 000 000 м2 нерухомості в Києві та Київській області на різних стадіях реалізації (в тому числі спроектовані компаніями що входять до Групи громадські простори, ТРЦ, логістичні центри та інші об’єкти).

У портфелі DIM group три завершених і успішно введених в експлуатацію житлових комплексів – ЖК «Соборний» (м.Бровари, Київська область), ЖК «Фамільний» (м.Бровари, Київська область) і ЖК «Автограф» (Київ, I черга) ; на етапі будівництва і введення в експлуатацію в I кварталі 2019 р знаходяться два житлові комплекси – ЖК «Автограф» (м.Київ) та ЖК «А52» (м.Київ); триває будівництво ЖК «Метрополіс» (м.Київ; введення в експлуатацію I черги – II квартал 2020 р II черги – III квартал 2021 р) і почалося будівництво ЖК «Новий Автограф» (м.Київ; введення в експлуатацію в IV кварталі 2021 р.).

Більш детальна інформація про групу компаній – на сайті https://dim-bud.ua

Новини за тегами