У ЖК «Місто Квітів» відбувся фестиваль Урожай-фест

27 Вересня 2018

20:51

577

22 вересня на території паркового кварталу «Місто Квітів» відбулася яскрава подія цієї осені – сімейний фестиваль «Урожай-фест». Свято ІБК Обрій приурочив до завершення будівництва другого пускового комплексу кварталу.


Більше тисячі гостей і жителів кварталу провели свій вихідний разом з рідними на самому сімейному фестивалі міста. Територія паркового кварталу «Місто Квітів» стала місцем затишку і живий осінньої атмосфери з різними розвагами для дорослих і дітей.

Вся територія фестивалю була поділена на кілька тематичних зон, програма – більш ніж насичена. Тут тобі і ярмарок, де можна було купити кімнатні та садові рослини або порадувати малюка новою захоплюючою книгою і іграшкою ручної роботи. І безліч різноманітних активностей: ігри та конкурси для дітей і дорослих, гумористичне stand-up шоу, виступ джаз-кавер групи, фут зона з різноманітними смаколиками та напоями. Доповнили святкову атмосферу різноманітні фотозони, оформлені в осінній стилістиці.

 

Для маленьких гостей була підготовлена ​​цікава програма – творчі майстер-класи від освітнього дитячого центру, анімація, аквагрим та інші атракціони, а також солодкі частування, призи та подарунки учасникам.

Всі бажаючі брали участь в авторських екскурсіях по безпечним зонам другого пускового комплексу, на якій змогли оцінити територію кварталу, планувальні рішення квартир і якість обробки вхідних груп і місць загального користування. Крім того, в учасників екскурсії була можливість поспілкуватися з представниками забудовника ІБК Обрій і поставити їм усі питання.

«Парковий квартал «Місто Квітів »- це один з найбільш затребуваних в столиці проектів комфорт-класу. Ми будуємо квартал, в якому нам хочеться жити самим. На території ми не тільки будуємо будинки, а й створюємо зручний і функціональний простір з інфраструктурними об’єктами для життя наших майбутніх мешканців. Ми дуже раді, що багато хто зміг побачити своїми очима в рамках невеликих екскурсій, як чудово буде тут жити», – розповів заступник директора з будівництва, Сергій Приходько.

 

 

На цьому екскурсія не скінчилася: всі, хто взяв у ній участь, могли зробити фото з будівельного майданчика і взяти участь у фотоконкурсі. За найкрутіше фото в соц. мережах перший щасливчик виграв сертифікат від Comfy на 5 тисяч гривень. Другий переможець отримав свій сертифікат за правильні відповіді на запитання у вікторині про парковий квартал під час самого заходу.

 

 

Новини за тегами