В Голосіївському районі з’явиться нова школа та дитячий садок

05 Вересня 2018

14:07

282

В Голосіївському районі з’явиться нова школа та дитячий садок на території столичного житлового комплексу «Нова Англія»


Влаштувати дитину в школу або дитячий садок – завдання для батьків не з легких. І щоб забезпечити своїй дитині місце в садку, доводиться записуватися в чергу мало не з народження, оскільки державних навчальних закладів, на жаль, недостатньо для постійно зростаючого населення столиці. Виходом із ситуації є приватні садочки і школи, але до вибору такого закладу варто підійти ретельно. Тут потрібно звернути увагу на історію існування закладу, методику навчання та досягнення учнів й випускників.


І новиною тижня для батьків стало повідомлення про будівництво нової школи та дитячого садка в Голосіївському районі столиці – Європейський колегіум. Нова школа та дитячий садок будуються на території столичного житлового комплексу «Нова Англія». Навчальний заклад розрахований приблизно на 500 дітей, загальна площа будівель становить близько 7000 кв.м.

Європейський колегіум – це один з найпопулярніших навчальних закладів Києва. Черга охочих на вступ становить понад 2 тис. осіб.

Проект школи і дитячого садка розробив девелопер Royal House в тісній співпраці з представниками Європейського колегіуму, які виступають інвесторами будівництва навчального закладу, так як дуже важливо, щоб приміщення школи і дитячого садка відповідало сучасним вимогам до освітнього процесу, було зручним й безпечним для учнів:

«Для девелопера Royal House будівництво школи і дитячого садка – наше першочергове завдання. Адже зовсім скоро перша і друга черга «Нової Англії» буде заселена, і велика частина жителів – це саме сім’ї з дітьми. Ні для кого не секрет, що з активним будівництвом житла в столиці все важче стає знайти хорошу школу для дитини, а тим більше дитячий садок. Саме тому ще на стадії планування комплексу ми вирішили побудувати для резидентів «Нової Англії» школу і дитсадок біля їхнього будинку – і вже приступили до реалізації запланованого», – ділиться Руслана Грабко, директор з продажів та маркетингу Royal House.

Для найменших резидентів «Нової Англії» будуть створені спеціальні умови вступу, а саме: сертифікат на першочергове проходження вступної співбесіди як в школу, так і в дитячий сад.

Для всіх бажаючих на базі Європейського колегіуму буде працювати Освітній Хаб, IT школа, дискусійний клуб, дослідні лабораторії, Центр молодих українських лідерів. Крім цього, на території школи функціонуватимуть мовні курси, арт-студія і спортивні секції для дорослих.

Новини за тегами