Стартує продаж нового будинку ЖК “Нова Англія”

29 Листопада 2019

16:42

351

З 1 грудня 2019 року стартує продаж квартир у новому будинку 4-ї черги будівництва Міста в місті «Нова Англія». Це вже 8-й будинок у житловому комплексі і лише протягом грудня придбати тут квартиру можна за спеціальними акційними цінами


Здача в експлуатацію 19-поверхового будинку “Брайтон” запланована на 4 квартал 2021р. Витримана англійська практичність реалізована у зручних і комфортних плануваннях одно-, дво- та трикімнатних квартир з панорамними вікнами. Унікальність будинку “Брайтон” в тому, що він “з’єднаний” зі  стилобатним паркінгом, де з власного паркомісця можна одразу піднятись ліфтом до себе на поверх. 

Четверта черга “Нової Англії” складається з 2-х будинків: “Манчестер” і “Брайтон”. Вони виконані в стилі англійської неокласики.   Загалом забудовнику Royal House вдалось створити справжнє англійське містечко у Києві площею 9 га, де кожен будинок має своє ім’я та характер і розвинену інфраструктуру. Саме тому «Нова Англія» – це справжнє місто в місті, де резиденти знайомі між собою, де є свої традиції та спільні свята.

 В «Новій Англії» все продумано до дрібниць. Розвинена інфраструктура комплексу включає тенісні корти, спортивні та дитячі майданчики, зони для вигулу домашніх улюбленців – усе це створює відчуття затишного життя в англійському містечку. А закрита територія комплексу з цілодобовим відеоспостереженням і охороною гарантує безпеку кожному жителю.

Нагадаємо, що на території комплексу вже функціонує дитячий садок “Європейський колегіум”. Школа відкривається в 2020році. Також, в “Новій Англії” заселено 3 будинки 1-ї черги, один будинок 2-ї черги здано в експлуатацію та знаходиться в процесі заселення, інші два будинки цієї черги на фінальній стадії будівництва.  

Ще однією перевагою «Нової Англії» є те, що будинки у комплексі є енергоефективними, завдяки запатентованій технології виробництва стінових модулів ТМ Royal House. Це дозволить майбутнім резидентам економити на опаленні до 55%. Варто відзначити, що «Нова Англія» нагороджена спеціальною премією «Енергоефективна Україна» у рамках Національної премії «Людина року – 2016».

Для зручності майбутніх мешканців «Нової Англії» забудовник пропонує квартири з ремонтом. Ця цікава і вигідна пропозиція дозволить майбутнім резидентам не витрачати свій час, а із задоволенням реалізувати власні ідеї за допомогою професіоналів й відразу ж переїхати у свою нову затишну квартиру.

Детальну інформацію про планування, вартість та умови придбання квартири дізнавайтеся у відділі продажу «Нова Англія»: Київ, вул. М. Максимовича, 24, тел.: (044) 290-73-65, www.new-england.com.ua.

Новини за тегами