Старт продажу квартир в 3 будинку ЖК Park Lake City від групи компаній DIM

28 Лютого 2020

19:01

123

У клубному житловому комплексі Park Lake City, який група компаній DIM зводить в селі Підгірці Обухівського району Київської області, стартував продаж квартир в третьому будинку. Всього в чотириповерховій будівлі розмістяться 50 квартир. Майбутнім мешканцям пропонуються одно-, дво- та трикімнатні апартаменти площею від 42,64 до 120,18 квадратних метрів


Також для придбання доступні комерційні приміщення площею від 21,44 до 64,35 квадратних метрів.

Будинок будується за монолітно-каркасною технологією із заповненням стін керамічною цеглою.

Фасад будівлі буде утеплений мінеральною ватою і облицьований керамогранітом та декоративною штукатуркою. У квартирах передбачені індивідуальні електрокотли і металопластикові вікна з енергозберігаючим склопакетом.

До кінця лютого в Park Lake City діє акція:

Придбання у розстрочку до кінця будівництва:

Житловий комплекс бізнес-класу Park Lake City – це проект групи компаній DIM, який зводиться на великій території в 15 га, розташованій в 10 хвилинах їзди від Києва. Він передбачає будівництво 20 малоповерхових будинків і 15 таунхаусів, розташованих поруч з власною водоймою площею 3,8 га з піщаним пляжем. Територія комплексу спроектована за  концепцією «двір без машин»: на ній будуть облаштовані бігові доріжки, зони відпочинку, міні-футбольне і волейбольне поле. Для найменших мешканців заплановані дитячий садок і початкова школа на 120 місць, а для автовласників – паркінг на 895 місць.

Також проект житлового комплексу Park Lake City проходить сертифікацію міжнародної організації BREEAM. Це система оцінки екологічності будівель, розроблена в 1990 році у Великобританії. Сертифікат BREEAM – це підтвердження того, що проект побудований з використанням матеріалів і технологій, які дозволяють мінімізувати вплив на навколишнє середовище, а його висока енергоефективність гарантує, що енергоресурси, які споживаються мешканцями, будуть використовуватися дбайливо й економно.

Більш детальну інформацію про житловий комплекс Park Lake City, а також актуальні ціни на житлові та комерційні приміщення можна отримати у відділі продажів за адресою: Новообухівське шосе, 10 кілометр, Київська область.

Новини за тегами