SAGA Development та Укргазбанк розробили спеціальну програму іпотечного кредитування

14 Серпня 2018

15:40

442

 

27 липня відбулося підписання Меморандуму про стратегічне співробітництво між SAGA Development та АБ «Укргазбанк», завдяки чому клієнти SAGA Development зможуть скористатися спеціальними умовами придбання квартир від лідера українського ринку по іпотечному кредитуванню.


«На прикладі еко-програми та програми іпотечного кредитування «Укргазбанк» переконливо продемонстрував, що при наявності чіткої, грамотної стратегії і якісного менеджменту можна стати лідером ринку і розвивати його навіть в дуже несприятливих умовах, – зазначив CEO SAGA Development Андрій Вавриш. – Ми пишаємося нашою співпрацею і переконані в тому, що вона стане важливим етапом на шляху розвитку ринку нерухомості, від якого виграють як потенційні покупці, так і місто».

Перевагами іпотечних кредитів від «Укргазбанку» є прийнятна сума першого внеску, доступна процентна ставка і тривалий термін погашення іпотеки – до 20 років.

«В рамках партнерської програми ми можемо запропонувати клієнтам зрозумілі і прозорі умови кредитування з ефективною ставкою нижче облікової ставки НБУ – такі умови доступні тільки в рамках співпраці з забудовниками, – прокоментувала заступник директора Київської обласної дирекції АБ «Укргазбанк» Катерина Печовал. – Клієнт, який скористається іпотечним кредитом в житлових комплексах SAGA Development, може бути впевнений, що ніяких змін в ціні протягом терміну будівництва об’єкта не буде».

У банку також відзначають, що ретельно перевіряють компанії-партнерів і кожен житловий комплекс, в якому діють партнерські умови. Тому покупці квартир можуть бути впевнені не тільки в прозорості умов, але і в надійності своєї інвестиції.

Наступним кроком після підписання меморандуму стане акредитація банком кожного житлового комплексу компанії. Першими оцінити умови партнерської програми зможуть покупці квартир в ЖК NEW YORK Concept House.

Інформаційна довідка:

ЖК NEW YORK Concept House − елітна новобудова з просторими світлими приміщеннями, високими стелями і різноманітним плануванням квартир. Це будинок зведений по монолітно-каркасній технології, що складається з декількох секцій різної поверховості і обладнаний надійними ліфтами. Перші поверхи будівлі будуть відведені під нежитлові приміщення для елітних магазинів і ресторанів. Це гарантує ідеальне дозвілля для вас і вашої родини поблизу. Тим більше що недалеко від будинку розташовані фешенебельні ресторани, палац мистецтв «Україна», оперета, планетарій, НСК «Олімпійський».

Неординарний проект створили двоє киян, які емігрували в США ще в дитинстві. Після повернення додому вони вирішили втілити свою мрію про ідеальне місце для життя в українській столиці. Архітектори і проектувальники ЖК NEW YORK Concept House довго досліджували деталі дизайну і будівництва житла в Нью-Йорку, щоб впровадити подібний досвід в Києві.

Новини за тегами