Презентація нового формату життя – City Resort у столичному житловому проекті преміум-класу «Бульвар Фонтанів»

25 Вересня 2018

15:40

631

23 вересня 2018, Київ. У минулі вихідні в столиці пройшла масштабна презентація нового формату життя – City Resort, який вперше реалізований у столичному житловому проекті преміум-класу «Бульвар Фонтанів» компанією City One Development, і будується в партнерстві з компанією UDP.


City Resort розроблений з урахуванням запитів сучасної людини, що проживає у великому місті, і з огляду на потреби найвимогливіших клієнтів преміального класу житла, даний формат продемонстрував, як в одному проекті можна поєднати абсолютно протилежні за своєю суттю ідеї: життя в міста, в центрі ділових і культурних подій, з відчуттям заміського спокою і приватності; проживання в сучасному житловому комплексі, де всі мають авто, і повністю виключити наявність транспорту на території, а також багато іншого. Про все це можна було не тільки почути, але й особисто відчути всім присутнім на заході.

Презентація проходила в форматі дводенного святкування. Гостям і клієнтам комплексу були продемонстровані переваги City Resort від компанії City One Development. Як дорослі, так і маленькі гості свята мали можливість насолодитися справжніми літніми розвагами на зелених лаунж-зонах ЖК, єдиною в Києві каскаднлю алеєю світломузичних фонтанів, спробувати себе в творчих майстернях open-air, відчути смак вишуканого життя і атмосферу релаксу від музичних хедлайнерів презентації: відомого італійського співака, володаря унікального баритона Маріо Біонті, що ексклюзивно відвідав Київ для цього заходу, української інді-поп групи Kadnay, а також танцювального уру Амадора Лопеса з його шоу-балетом Rumbero’s.

Новиною презентації став анонс стратегічного партнерства компанії девелопера City One Development зі світовим лідером науки і освіти Університетом Берклі, (Каліфорнія, США) і міжнародної наукової платформою EnWironment. Партнерство передбачає підтримку наукових розробок та ініціатив в сфері урбаністики та дизайну міського середовища, втілення останніх результатів наукових досліджень від провідних вчених із Силіконової долини, а також університетів партнерів: Оксфорда, Сіднейського технологічного університету, Інституту урбаністики в Дубаї – в проектах житлової нерухомості тут, в Києві. «Інновації стають все більш цінними як серед кінцевого споживача, так і серед великих інвесторів в сфері нерухомості. Саме за такими проектами полює світове інвестиційне співтовариство, а великі світові лідери, наприклад Китай – готові вкладати мільярди доларів у їх розвиток. Таке партнерство – це крок в майбутнє, тому проекти, розроблені з урахуванням останніх тенденцій в області науки, урбаністики, IТ, демографії та дизайну навколишнього середовища, будуть розвивати наш столичний міський простір, роблячи його smart по наповненню, зручності та економії часу для жителів », – коментує президент девелоперської компанії City One Development Валерій Кодецький.


Інформаційна довідка:

City One Development – девелоперська компанія повного циклу, яка реалізує повний комплекс послуг в області створення і розвитку об’єктів нерухомості. Свою діяльність на ринку країни команда компанії початку в 2006 році, а в 2010 р. була офіційно зареєстрована під ім’ям City One Development. Сьогодні в компанії працюють понад 150 висококваліфікованих фахівців, а портфель проектів налічує понад 700 000 м2 вже реалізованого будівельного обсягу, а також 569 341 м2 нового будівництва. Деталі на сайті компанії:

https://city1development.com.ua

ЖК «Бульвар Фонтанів» – комплекс преміум-класу, який розташований в історичному центрі міста Києва, на перетині вулиць Саперне Поле і Іоанна Павла 2. В основі проекту – концепція City Resort: атмосфера відпочинку і заміського стилю життя в поєднанні з сучасною інфраструктурою. Один з небагатьох комплексів країни, де реалізується передова концепція – двір без авто, яку забезпечує наявність 3-рівневого паркінгу для жителів і гостей. Родзинкою комплексу є каскад фонтанів, довжина якого становить 150 м, висота струй – від 2 до 6 метрів. Площа комплексу під будівництво займає – 4,06га, загальна площа – близько 179 тис. кв. м, загальна площа квартир – 83 660 тис. кв. м, загальна площа нежитлових приміщень – 12786 тис. кв. м, кількість будинків – 4, кількість поверхів – 8-24, кількість квартир – 811, ємність паркінгу – 900 м / місць.

Замовником проекту «Бульвар Фонтанів» є компанія UDP, девелопер проекту – компанія City One Development, генеральний підрядник – будівельна компанія Devenstroy.

https://bfontanov.com

Новини за тегами