Починаються продажі у багатофункціональному комплексі POLARIS Home&Plaza

24 Лютого 2020

15:42

81

2 березня намічений старт продажів в новому багатофункціональному житловому комплексі формату live-work-play POLARIS Home & Plaza. Стартова вартість кв.м становить від 19 тис. грн


Для покупців також буде передбачено розстрочку з першим внеском від 30% вартості квартири строком на 24 місяців з фіксацією ціни.

У житлових будинках майбутнього МФК буде облаштовано лобі європейського готельного рівня з ресепшн, зонами очікування і кафе, цілодобовою охороною, ескалаторами і окремими ліфтами на житловий поверх. Крім цього, передбачений вбудований торгово-розважальний комплекс з дитячим садом і центром розвитку, фітнес-центром, продуктовим супермаркетом, сімейним рестораном і коворкінгом. Територія житлового комплексу буде закритою, а двори вільними від машин.

Площі однокімнатних квартир: 42-45 кв.м, двокімнатних — 65-66 кв.м, трикімнатних — 82-88 кв.м, багатокімнатних — 88-130 кв.м.

Нагадаємо, компанії Perfect Group і Сitex Development почали добудову замороженого об’єкта по вул. Сім’ї Кульженко, 22, і будівництво багатофункціонального житлового комплексу. Площа земельної ділянки, відведеної під будівництво, становить 2,9 га.

Замовниками будівництва є компанії ПП «Будінвестмонтаж», а також ТОВ «Градобуд 1». Генпідрядник будівництва: ТОВ «Будпідряд». Житловий комплекс буде побудований за монолітно-каркасною технологією з зовнішніми і зовнішніми стінами з червоного повнотілої цегли і утеплений мінеральною ватою.

Здача I черги будівництва POLARIS Home & Plaza запланована на II квартал 2022 року. Дата закінчення будівництва всього проекту — II квартал 2023 року.

Сайт об’єкта: https://polaris.kiev.ua/

Новини за тегами