За технологією Royal House розпочали будувати в Європі

20 Липня 2018

15:54

312

/

Девелопер Royal House виступив партнером з будівництва першого житлового будинку з повною соціально-адміністративної інфраструктурою в Словаччині (округ Комарно, с.Іжа). Будівля, загальною площею понад 2 000 кв.м, зводиться з енергоефективних стінових модулів ТМ Royal House.


«В Європі пред’являються досить високі вимоги до якості, екологічності та енергоефективності житлових будинків. Саме тому вихід на європейський ринок групи компаній Royal House свідчить про відповідність стінових модулів європейським стандартам якості та енергоефективності, а також про високу довіру європейських замовників до українського продукту», – прокоментував Олексій Білоконь, комерційний директор Royal House.


До будівництва першого житлового будинку в Словаччині, девелопер Royal House йшов впевненими кроками. Так, у лютому 2018 року компанія сертифікувала виробництво несучих залізобетонних конструкцій (модулів) відповідно до норм і стандартів ЄС. Важливо відзначити, що Royal House – перший український девелопер, який отримав Сертифікат СЄ, який підтверджує відповідність характеристик і складу стінового модуля ТМ Royal House стандартам і законодавчим документам Європейського Союзу.

Коротко щодо самої технології будівництва. Фактично, будинки «будуються» на заводі в Київській області, де виробляються стінові модулі Royal House, а зводяться в проектне положення вже на будмайданчику. Кожен етап виробництва контролюється фахівцями, завдяки чому на виході випускається якісний продукт. І найбільша перевага стінових модулів, завдяки чому вони підкорили серце Європи, – це енергоефективна система утеплення, яка перевищує українські норми на 20%. Саме тому будинки, збудовані за даною технологією, дуже теплі, що дозволяє економити на опаленні приміщень до 55% (дані на прикладі готового проекту ЖК «Британський квартал»).

ЖК «Британський квартал» від Royal House – один із небагатьох житлових комплексів, енергоефективність якого підтверджена незалежним дослідженням Науково-освітнього центру проектування і дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА. Також з використанням стінових модулів в Києві будується один із масштабних проектів столиці – місто в місті «Нова Англія».

На сьогоднішній день девелопер веде переговори й з іншими європейськими країнами щодо будівництва житлових будинків з енергоефективних стінових модулів Royal House.

/

Новини за тегами