Офіційна позиція компанії «Дайтона Груп» щодо інформації у ЗМІ стосовно погроз активістам з боку забудовника

01 Листопада 2019

16:40

713

Офіційна позиція компанії «Дайтона Груп» щодо інформації у ЗМІ стосовно погроз з боку забудовника активістам, які протестують проти будівництва у Протасовому Яру.


Вже декілька місяців проти компанії «Дайтона Груп» ведеться активна професійно організована інформаційна атака. Основним аргументом активістів до недавнього часу була «незаконність» будівництва, причому наявність у забудовника дозвільних документів не бралася до уваги.

Після того, як Окружний адміністративний суд м.Києва підтвердив право «Дайтона Груп» на будівництво ЖК Tourbillon, в інформаційному полі активно почали розкручувати тему погроз з боку забудовника активістам, які протестують проти будівництва в Протасовому Яру.

Звучать емоційні заяви, використовуються відпрацьовані технології з підміною понять, пошуком додаткового підтексту, спотворенням інформації, яка розганяється по ЗМІ під кричущими заголовками. На жаль, деякі видання в гонитві за сумнівними рейтингами передруковують матеріали з «гарячими темами», не намагаючись знайти об’єктивну інформацію з питання, що висвітлюється. Так, у деяких публікаціях навіть проводилися паралелі зі справою Катерини Ганзюк.

Навіщо це робиться? Тут можливі два варіанти розвитку подій. Або це чергова PR-кампанія для підтримки інтересу до діяльності організації, створеної під локальний будівельний майданчик, за умови дефіциту інформаційних приводів, спроба скористатися резонансною подією для власного рейтингу. Але якою б благородною не була мета, в процесі її досягнення варто все-таки обирати методи. Або ж штучно створений галас у ЗМІ – це підготовчий етап до можливої ​​провокації, відповідальність за яку хочуть перекласти на «Дайтона Груп».

Тому ми звертаємося до правоохоронних органів з проханням якомога швидше провести розслідування з даного питання і забезпечити безпеку членів громадської організації. Зі свого боку, офіційно заявляємо, що не маємо ніякого відношення до погроз, що надходять нібито від імені нашої компанії. Ми, як ніхто інший, зацікавлені у запобіганні конфліктних ситуацій та знятті соціальної напруги.

Також переконливо просимо ЗМІ відповідально ставитися до питань якості та достовірності інформації, яка використовується у публікаціях.

Компанія «Дайтона Груп» готова захищати свою ділову репутацію у судовому порядку.

Новини за тегами