Ніколи не рано. Standard One запускає попереднє бронювання квартир для оренди

27 Вересня 2018

21:05

397

Відомий київський девелопер KDD Engineering завершує будівництво 24-поверхового дохідного дому нового формату на Васильківській 100А, а також запускає сервіс оренди на власному сайті.


До бронювання відкриті квартири чотирьох дизайнів:

  • light
  • loft
  • scandinavian
  • base

Вартість оренди не залежить від обраного дизайну та поверху. За однокімнатну квартиру просять $450, двокімнатна обійдеться у $550, а трикімнатна – $650. Щасливчикам, що першими пройдуть процедуру попереднього бронювання – обіцяють знижку -20% на перший місяць.


Інформаційна справка: 

Standard One – новий проект від девелоперу KDD Engineering з готовим ремонтом, меблями та технікою. На вибір у ЖК представлені чотири дизайни квартир : Scandinavian, Loft, Base та Light. Останній представлений в шоурумі за адресою будівництва ( Васильківська 100А), який можна відвідати і оцінити всі переваги готової квартири. Всі дизайнерські варіації створювалися, виходячи з особистих потреб потенційних жителів, щоб зробити проживання максимальне комфортним.

У Standard One буде своя інфраструктура: просторий ресепшн, ресторанами, кафе, аптекою, спортзалом. На останньому поверсі планують зробити коворкінг, щоб жителі могли працювати в колі однодумців не виходячи з дому.

Новини за тегами