Майже 18 метрів – встановлено новий рекорд найдовшої вервечки з одного яблука

24 Жовтня 2019

16:35

845

Наприкінці жовтня традиційно в ЖК «Нова Англія» мешканці та гості комплексу відзначають справжнє англійське свято – День яблука. Протягом трьох років святкування у «Новій Англії» проводиться найпопулярніший конкурс на найдовшу яблучну шкірку, і кожного разу учасники з легкістю б’ють попередні рекорди


Цього року конкурс на найдовшу яблучну шкірку виграла мешканка міста в місті «Нова Англія», яка вирізала вервечку з одного яблука довжиною у майже 18 (!) метрів. З такою тенденцією зовсім скоро українці поб’ють світовий рекорд найдовшої яблучної шкірки у 52 метри. 

Окрім конкурсу гості усі разом висадили молоду яблуньку, яка вже є другою у комплексі, адже за традицією на День яблука висаджується молоде дерево яблуньки, й зовсім скоро у Голосіївському районі з’явиться нова яблунева алея вздовж «Нової Англії»

Цілий фонтан червоних яблук, яблучний пиріг, захоплюючий виступ учнів школи Європейський колегіум за мотивами мюзиклу Cats, неймовірна фіналістка проекту «Голос країни» Маргарита Мелешко, яка причарувала гостей своїми піснями, безліч яблучних конкурсів і подарунків усім гостям – ось так весело у Голосієві відсвяткували День яблука.

Фотозвіт зі свята


Інфосправка:

«Нова Англія» розташувалась у Голосіївському районі Києва, який є найзеленішим куточком столиці.

Комплекс складається з 7-ми черг будівництва. На 9 гектарах території розмістяться 14 будинків, які виконані в унікальному архітектурному стилі Англійської неокласики.

Кожен будинок має свою унікальну назву, генеральний план комплексу повторює географію Королівства Великобританії.

«Нова Англія» має зручне розташування. Усього за 10-15 хвилин можна дістатися до центра міста. Беззаперечною перевагою комплексу є близькість до станції метро Васильківська і зручна транспортна розв’язка. 

«Нова Англія» – це не просто житловий комплекс, це місто в місті. Тут все продумано до найменших дрібниць для комфортного проживання у мегаполісі: дитячий садок і початкова школа, які вже працюють, тенісні корти та спортивні майданчики, облаштовані місця для вигулу домашніх улюбленців, гостьовий і підземний паркінг. 

Серце «Нової Англії» – інновативний простір Smart Garden – це вдосконалена концепція житлового комплексу, що передбачає зведення будинків, об’єднаних стилобатом з експлуатованим дахом, — структурованим простором відпочинку і розваг резидентів «Нової Англії».

Більше про «Нову Англію»

Новини за тегами