LeapKids було визнано стандартом навчально-виховних послуг в Україні

10 Вересня 2018

13:00

1301

Днями проект девелоперської компанії CityOneDevelopment – інноваційний дитячий садок Академія Щастя «LeapKids» було відзначено Дипломом «Золотий символ якості національних товарів та послуг України за надання високоякісних навчальних та виховних послуг». Оцінку якості та визнання було отримано від Міжнародної організації «Асамблея ділових кіл» (АДК) , яка провела засідання ділової громадськості України до 27-ої річниці Незалежності України.


АДК нагородила своїх лауреатів у наступних номінаціях: «Великі українці», «Лицар Вітчизни», «Орден Королеви Анни «Честь Вітчизни», нагороди Всеукраїнського рейтингу «Золотий символ якості національних товарів та послуг України» з присвоєнням керівникам почесного звання «Кращий керівник року» та відзнак «Краще підприємство України».

Академія Щастя «LeapKids» також отримала високу оцінку від Президії ділових кіл за високопрофесійне керівництво та вагомий внесок у розвиток галузі сучасної дошкільної освіти в Україні.

Засідання пройшло в м. Києві, Держаній резиденції Президента України, Малому Маріїнському палаці. В його рамках відбулася церемонія нагородження видатних особистостей країни: керівників найуспішніших підприємств, науковців, підприємців зі всіх областей України.

Інформаційна довідка:

Академія Щастя «LeapKids» – проект девелоперської компанії повного циклу CityOneDevelopment. Основна мета проекту – надання послуг по розвитку та освіті дітей дошкільного віку в Україні, згідно нових вимог сьогодення та з урахуванням особливостей підростаючого покоління Z. Концепція Академії Щастя «LeapKids» – це інноваційні підходи в освіті, розвиток дітей з допомогою прогресивної команди педагогів та з урахуванням кращих світових практик навчання, застосування сучасних біоекотехнологічних та енергоефективних рішень у будівництві та плануванні простору для дітей. Це дитячий садок повного дня, що розміщений у м. Київ, в ЖК «Новопечерські Липки» на Печерську.

Кількість місць в садочку – 189, 12 груп по 15 чоловік.

www.leapkids.com.ua, (044) 364 – 0-444

Новини за тегами