Краща пропозиція листопада на квартири бізнес-класу в A136 Highlight House від DIM Group

02 Листопада 2019

09:05

152

У хмарочосі A136 Highlight House протягом листопада діє спеціальна інвестиційна пропозиція на 2-х кімнатні апартаменти з панорамними видами на схил Протасового Яру і центр міста *


Вигода складає до 700 000 грн, а прогнозована інвестиційна прибутковість – до 45%.

 * Пропозиція поширюється на квартиру на 12-му поверсі типу 2Ж-1 (87,64 м.кв).

Термін дії пропозиції: до 30.11.2019 р.

Більш детальну інформацію про переваги житлового комплексу A136 Highlight House та умови пропозиції можна отримати у відділі продажів за адресою: м.Київ, вул. Антоновича 136-138 або за телефоном (044) 390-93-24

ЖК А136 Highlight House є одним з найцікавіших представників житлового будівництва у своєму класі завдяки яскравій архітектурній концепції, вигідному розташуванню та власній інфраструктурі.

В ЖК пропонуються однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири, а також видові пентхауси на останніх поверхах.

На першому поверсі житлового комплексу

планується розмістити ресторан преміум-класу, фітнес-центр зі spa-зоною, салон краси, пункт прийому хімчистки, магазини та інші сервіси сфери послуг.

Головним завданням А136 Highlight House є

створення комфорту для своїх мешканців,

позбавляючи їх зайвих турбот. Саме для цього в будинку буде передбачений цілодобовий консьєрж-сервіс, що допоможе вирішити будь-яке питання.


Про DIM Group

DIM Group – група компаній, що з 2014 року є активним, соціально відповідальним гравцем на столичному ринку нерухомості. DIM Group стала відомою завдяки проектуванню і будівництву неординарних комплексів для життя, серед яких є екосфери з власними парками, коворкінгами, дорослими та дитячими рекреаційними зонами, освітніми закладами для наймолодших.

У портфелі DIM Group:

Введено в експлуатацію: ЖК Соборний (м. Бровари, Київська область), ЖК Фамільний (м. Бровари, Київська область) і ЖК Автограф (м. Київ);

На етапі завершення будівництва: ЖК А52 (м. Київ); ЖК Автограф (м. Київ)

У процесі будівництва: ЖК Екосфера Метрополіс (м. Київ),  ЖК Новий Автограф (м. Київ),  ЖК А136 (м. Київ), ЖК Park Lake City (с. Підгірці, Обухівський район, Київська область).

Початок будівництва: ЖК Lucky Land (м. Київ).

 До складу DIM group входять 6 компаній, що

проектують, будують, продають та обслуговують житлову та комерційну нерухомість. Деякі з цих компаній працюють з 2004-го року.

Більш детально на сайті https://dim-bud.ua

Новини за тегами