Клубний Житловий Комплекс Park Lake City від DIM Group став переможцем V Eastern Europe Real Estate Awards 2019

02 Грудня 2019

11:26

366

За результатами EE Real Estate Awards 2019 та відбору найкращих будівельних проектів Казахстану, Азербайджану, Грузії, Білорусі, України та Молдови переможцем у номінації “Проект майбутнього (Житло)” визначено перший в Україні клубний еко-комплекс Park Lake City, що будується компанією DIM Group у с.Підгірці Обухівського району  Київської області. 


Park Lake City це новий житловий комплекс з 20 чотириповерхових будинків і таунхаусів, на закритій території площею 15 га із зонами для відпочинку, водоймою і пляжною зоною, а також власним дитячим освітнім закладом.

Це перший в Київській області проект житлового комплексу, що проходить сертифікацію міжнародної організації BREEAM – системи оцінки екологічності будівель, розробленої у 1990 році у Великобританії. Сертифікат BREEAM – це підтвердження високої якості об’єкта і гарантія, що ресурси, які ним споживаються, будуть використані дбайливо, а витрати на його експлуатацію будуть помітно нижчими – до 35% економії у порівнянні з комплексами, які не мають подібної сертифікації.

Проект повністю реалізує принцип дбайливого девелопменту: як на етапі будівництва, так і в процесі експлуатації будуть застосовані новітні технології, що  дозволять зберегти екологічні показники навколишнього середовища.

Детальну інформацію про комплекс можна отримати у відділі продажів за адресою: Новообухівське шосе, 10 кілометр, Київська область або за телефоном 38 (044) 390-31-20

parklake.city


Інфосправка:

Про DIM Group

 DIM Group – група компаній, що з 2014 року є активним, соціально відповідальним гравцем на столичному ринку нерухомості. DIM Group стала відомою завдяки проектуванню і будівництву неординарних комплексів для життя, серед яких є екосфери з власними парками, коворкінгами, дорослими та дитячими рекреаційними зонами, освітніми закладами для наймолодших мешканців.

 У портфелі DIM Group:

 Введено в експлуатацію: ЖК Соборний (м. Бровари, Київська область), ЖК Фамільний (м. Бровари, Київська область) і ЖК Автограф (м. Київ);

 На етапі завершення будівництва: ЖК А52 (м. Київ); ЖК Автограф (м. Київ)

 У процесі будівництва: ЖК Екосфера Метрополіс (м. Київ),  ЖК Новий Автограф (м. Київ), ЖК Park Lake City (с. Підгірці, Обухівський район, Київська область), ЖК А136 (м. Київ).

 Початок будівництва: ЖК Lucky Land (м. Київ).

 До складу DIM Group входять 6 компаній, що проектують, будують, продають та обслуговують житлову та комерційну нерухомість. Деякі з цих компаній працюють з 2004-го року.

 Детальніше на сайті https://dim-bud.ua

Новини за тегами