Як бульвар на RYBALSKY став локацією для заходів

01 Жовтня 2018

12:53

339

«Життя – між будинками», – так датський архітектор Ян Гейл говорить про необхідність пристосовувати інфраструктуру вулиці до потреб її жителів. Цей дуже точний опис сучасного європейського району вже реалізується в житловому районі RYBALSKY. Компанія SAGA Development поставила за мету не лише реновувати одну з промзон Подолу, а й створити на її території квартал, насичений спілкуванням і культурним життям.


 

У концепції проекту немає парканів або інших огорож. Це відкрита територія, де кияни та гості міста зможуть гуляти по набережній нового рукотворного каналу, пити запашну каву в кафе та зустрічатися з друзями на зеленому бульварі, щоб разом сходити на шопінг. До речі, для останнього у RYBALSKY передбачено простір загальною площею 2500 кв. м для більш ніж 20 магазинів.

 

Однією з найважливіших складових життя поліфункціонального району стали публічні заходи на бульварі. Вже зараз, коли ведуться останні підготовчі роботи до введення в експлуатацію перших пускових комплексів, в RYBALSKY вирує життя. За останній рік на його території проведені кілька масштабних заходів: весняна еко-ярмарок RYBALSKY family picnic, головна дівоча подія RYBALSKY Girls Party та Projector Creative Picnic, кожен з яких відвідали понад тисячу гостей.

 

 

І це лише початок. Зовсім скоро район наповниться життям ще більше і матиме вигляд невеликого містечка – його вулицях будуть гуляти жителі, діти будуть стрибати на батуті та грати на турніках, наповнюючи простір сміхом, а гості разом із жителями зможуть брати участь в заходах на бульварі.

«Ми відкриті для пропозицій по проведенню заходів на RYBALSKY, – відзначають у SAGA Development. – «Якщо у вас є крута ідея для фестивалю, воркшопу або іншого івенту – ми готові надати локацію на бульварі в RYBALSKY».

Новини за тегами