Інвестори 3 ПК Паркового кварталу «Місто квітів» завітали до власних квартир

11 Листопада 2019

16:20

325

Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» – один із забудовників Паркового кварталу «Місто квітів» запросила нинішніх та потенційних інвесторів на День відкритих дверей до 3-го пускового комплексу


Захід зібрав чимало гостей. Зацікавленість цілком зрозуміла – «Місто квітів» активно розбудовується. Цим, і не тільки, парковий квартал підтверджує власну назву, яка вельми йому пасує. Поміркуйте самі: кожен пусковий комплекс немов нова пелюстка, що з’являється в бутоні улюбленої квітки. Так, 2 пусковий – був зданий в експлуатацію на пів року раніше запланованого терміну. Восени поточного року розпочато будівництво останнього 4 комплексу. «Місто квітів» розквітає.

До високих темпів будівництва додамо доведену на практиці надійність, що підтверджує ділову репутацію забудовника, та вдале місце розташування комплексу. І «вуаля» – отримуємо житло нашої мрії. Можливо, прозвучало досить пафосно, проте вірно. І реалії є такими: «Місто квітів» – житловий комплекс комфорт-класу, що розташований у Подільському районі столиці, серед пишної зелені парків, у пішій доступності від станції метро «Сирець». 

Тож зрозуміло, що серед відвідувачів комплексу були потенційні інвестори – ті, що зацікавились парковим кварталом, як можливим майбутнім місцем проживання. А також ті, що придбали квадратні метри в останньому 4 пусковому комплексі. Отже всі, хто мав намір на власні очі переконатися у заявлених перевагах житлового комплексу і відчути себе власником квадратних метрів. Іншими словами, «приміряти» на себе різні планування квартир, помріяти про власне бачення їх зонування і навіть уявити майбутній інтер’єр. 

До речі, завітати можна було до будь-якої квартири на будь-якому поверсі у будинках №8, №7а (секція 2) та №7 (секція 1). Досить щедрий дарунок. Погодьтесь, не кожен забудовник запрошує відвідувачів наприкінці останнього етапу будівництва й відкриває двері усіх квартир у кожному будинку. Загалом до відвідування було доступно понад 700 об’єктів. Цей факт дійсно вражає і є чи не єдиним подібним прецедентом на ринку нерухомості. Хоча ІБК ОБРІЙ вже не вперше приємно дивує інвесторів – пригадайте, наприклад, дострокову здачу 2 ПК Паркового кварталу «Місто квітів».

Звідси зацікавленість і тих, хто придбав квартири у комплексі. Інвестори заходили до власних  квартир, знайомились із ходом будівництва, якістю робіт та технічними характеристиками об’єктів. 

У кожному будинку на відвідувачів очікували консультанти відділу продажу та технічні спеціалісти генпідрядної організації. Тож кожен міг отримати відповідь на будь-яке питання щодо самого комплексу чи конкретної квартири.

Здача в експлуатацію 3 пускового комплексу Паркового кварталу «Місто квітів» запланована на перший квартал 2020 року.  

Попереду – проведення низки робіт, пов’язаних із упорядкуванням території, влаштуванням системи опалення, монтажем електрощитових та індивідуальних

Новини за тегами