DIM GROUP оголошує про старт продажів квартир у комплексі для життя «НОВИЙ АВТОГРАФ»

10 Жовтня 2018

11:22

335

8 жовтня 2018 р., Київ – Девелоперский холдинг повного циклу DIM GROUP оголошує про початок реалізації нерухомості у багатофункціональному житловому комплексі «Новий Автограф» за адресою вул. Генерала Жмаченка, 26. З нагоди початку реалізації девелопер пропонує квартири за вартістю від 18 500 грн. за м2.


«Новий Автограф» розташований на земельній ділянці загальною площею 1 га у мальовничому куточку Дніпровського району – поблизу парку «Перемоги». Генеральним планом проекту передбачено спорудження двох будинків на 708 квартир: один будинок складається з трьох секцій заввишки 18-22-26 поверхів, другий будинок – з однієї секції на 26 поверхів, підземного паркінгу з контролем доступу та упорядкованої прибудинкової території.

 

«При розробці проекту «Нового Автографа» ми врахували потреби наших потенційних мешканців і досвід спорудження «Автографа», тому ми віримо, що новий комплекс для життя стане затишною домівкою для багатьох сімей. Цей комплекс створений для жителів, які люблять Дніпровський район з його парковими алеями і декоративними озерами, але хочуть якісно іншого, більш високого рівня комфорту житла і наявності розвиненої інфраструктури біля будинку», – прокоментував Керуючий партнер DIM group Олександр Насіковський.

 

Житловий комплекс «Новий Автограф» буде відрізняти принципово нова архітектура і застосування «концепції +» у плануваннях. Архітектурна концепція нового комплексу передбачає використання декоративної штукатурки і навісного вентилюваного фасаду із застосуванням керамограніта, передових технологій будівництва і якісних матеріалів. Внутрішній двір в новому житловому комплексі, згідно з проектом, буде організований за принципом громадського простору без машин: із закритою територією, цілодобовою охороною і відеоспостереженням, зеленими насадженнями з елементами ландшафтного дизайну і комфортним простором для відпочинку мешканців. «Концепція +» в плануванні передбачає раціональне об’єднання зони кухні і вітальні, що дозволить розширити площу корисного простору.

 

Додатковою перевагою житлового комплексу «Новий Автограф» є його зручне розташування. У пішої доступності від нового комплексу розташовані 4 дитячих садки, 3 школи та 3 гімназії, 4 медичних заклади, кілька супермаркетів, спортивні майданчики і атракціони, а також метро «Дарниця».

Житловий комплекс «Новий Автограф» буде введений в експлуатацію в IV кварталі 2021 р Будівництво здійснюється згідно з дозволом на виконання будівельних робіт №ІУ113182430611 від 31 серпня 2018 р.

 

Відділ продажів: адреса – вул. Генерала Жмаченка, 28. Телефон: +380 44 490 26 26

Новини за тегами