“DIM Group – надійний забудовник!”, – рейтинг журналу Бізнес ТОП-10 забудовників столичного регіону

08 Жовтня 2019

11:50

213

Завдяки стабільній роботі на ринку нерухомості та високому рівню довіри з боку споживачів DIM Group увійшов до рейтингу ТОП-10 забудовників столиці з високим рівнем надійності, відібраних редакцією журналу БІЗНЕС


Під час оцінювання експертами розглядалась діяльність компаній у 2018 р. та першій половині 2019 р. і те, як девелопери виконували взяті на себе зобов’язання перед покупцями у разі виникнення труднощів. Окрім аналізу фактичних результатів роботи, редакція також брала до уваги результати голосування, яке проводилось онлайн на сайті Business.ua. 


Про DIM Group

DIM Group – група компаній,

що з 2014 року є активним, соціально

відповідальним гравцем на столичному ринку нерухомості. DIM Group стала відомою завдяки проектуванню і будівництву неординарних комплексів для життя, серед яких є екосфери з власними парками, коворкінгами, дорослими та дитячими рекреаційними зонами, освітніми закладами для наймолодших.

 У портфелі DIM Group:

Введено в експлуатацію: ЖК Соборний (м. Бровари, Київська область), ЖК Фамільний (м. Бровари, Київська область) і ЖК Автограф (м. Київ);

На етапі завершення будівництва: ЖК А52 (м. Київ); ЖК Автограф (м. Київ)

У процесі будівництва: ЖК Екосфера Метрополіс (м. Київ),  ЖК Новий Автограф (м. Київ), ЖК Park Lake City (с. Підгірці, Обухівський район, Київська область).

Початок будівництва: ЖК А136 (м. Київ), ЖК Lucky Land (м. Київ).

До складу DIM group входять 6 компаній, що

проектують, будують, продають та обслуговують житлову та комерційну нерухомість. Деякі з цих компаній працюють з 2004-го року.

Більш детально на сайті https://dim-bud.ua

Новини за тегами