Smile Development 

Девелоперська компанія Smile Development – це три компанії, які працюють на один результат.

Smile Development — девелоперська компанія, заснована у 2016 році, яка втілює у життя проекти комерційної та житлової нерухомості. Smile Development – це команда кращих управлінців, професіоналів, які мають колосальний досвід в сферах нерухомості, фінансів, маркетингу, юриспруденції. Smile Development зараз – це 67 спеціалістів, які займаються стратегічним управлінням групою компаній, а також управлінням всіма проектами, фінансуванням, юридичним супровідом, отриманням вихідних даних, дозвільної документації, погоджень, виконанням топографічних робіт.

Smile Construction – 78 висококваліфікованих інженерно-технічних спеціалістів, які виконують загальнобудівельні роботи, геодезичний контроль, охорону праці, монтаж інженерних систем, роботи з благоустрою під пильним наглядом інженерів з охорони праці.

Smile Project здійснює архітектурне проектування будівель і споруд різного призначення. Багаторічний досвід створення різнопланових проектів і глибокі пізнання в сфері архітектури та будівництва дозволяють нашим спеціалістам перетворити схеми конструкції на витвір мистецтва архітектурної думки.


Проект:

ЖК «Оптимісто» – квартал позитивних людей!

Закрита територія, багатофункціональні дитячі майданчики, затишні зони відпочинку для дорослих, унікальна зона променаду в центрі проекту, яскраві фасади і, звичайно ж, просторі та зручні планування квартир зроблять квартал улюбленим місцем для життя та відпочинку для багатьох сімей. Ми продумали усі деталі інфраструктури – в «Оптимісто» вам буде зручно та затишно. Велодоріжки, паркувальні місця, ресторани, кав’ярні, магазини та центр дитячого розвитку – в «Оптимісто» є все, щоб ви почували себе, як вдома.

Сайт проекту: Optimisto.com.ua

 

.

Email

Facebook

Сайт

Тел : +38 044 594 76 76

Тел : +38 044 594 76 77

Адреса: м. Київ, проспект Валерія Лобановського 56/21 БЦ «Star», 4-й поверх.