Група компаній “Роял Хауз”

Група компаній Royal House з 2004 року здійснює будівництво якісного і комфортного житла.

Група компаній Royal House – компанія повного циклу з будівництва індивідуальних та багатоквартирних житлових будинків. Компаній ввела нові стандарти житлового та промислового будівництва.

Незаперечні переваги Royal house:
• Власні запатентований виробництво: сучасний багатофункціональний завод з виробництва будматеріалів у Київській області. Виробнича потужність заводу – 140 000 кв.м житла в рік;
• Власна логістична база і будівельна техніка: баштові крани, автомобільні вишки, маніпулятори, бульдозери, екскаватори, самоскиди, вантажні автомобілі – всього понад 50 одиниць техніки;
• професіоналізм, досягнення високих виробничих показників і відповідальність перед нашими нинішніми та майбутніми мешканцями – ось основні принципи нашої роботи.

Наявність унікальної технології, власної виробничої та будівельної бази дозволяє будувати будівлі і споруди швидше, забезпечувати стабільні поставки власних будівельних майданчиків, гарантувати високу якість побудованого житла.

Досягнення «Royal House» – розробка енергоефективного стінового модуля

Завдяки використанню власних розробок і винаходів, а також збільшення товщини утеплювача до 160 мм, компанія «Royal House» змогла досягти ефективного коефіцієнта опору теплопередачі стіновий конструкції.

Енергоефективність стінового модуля ТМ Royal House

У будівництві житлових будинків Royal House використовує нову запатентовану технологію виробництва енергоефективних стінових модулів. Дана технологія перевищує українські норми енергозбереження майже на 20%. Це дозволяє жителям таких квартир економити на опаленні до 55%, в порівнянні зі старим житловим фондом столиці (дані наведені на прикладі готового житлового комплексу «Британський квартал»).

У своєму новому проекті Місто в місті «Нова Англія» Royal House збільшив енергоефективність на 60% за рахунок потовщення шару утеплювача в готових стінових модулях. При цьому вартість квадратного метра в споруджуваному житловому комплексі не перевищує середньоринкову для комплексів такого класу.

Сайт

Facebook