ДК «Моя країна»

«Моя країна» — одна з провідних девелоперських компаній на ринку нерухомості Львова. Реалізує проекти будівництва багатоквартирних житлових комплексів бізнес-класу, котеджів та таунхаусів преміум-класу, а також офісних центрів класу «А». Головні принципи роботи компанії: якість, безпека та законність будівництва.

 

Житлові та комерційні об’єкти від Девелоперської компанії «Моя країна» будують з високоякісних матеріалів, мають підземний і/або наземний паркінг, комплексну систему безпеки та відеонагляд, дитячий садок, закрите від машин подвір’я та комфортну для проживання розвинену інфраструктуру.  

 

 

 

Проекти:

Комплекс «НАЦІОНАЛЬНИЙ» по вул. Стрийській, 108  — це перший у Львові житловий комплекс, запроектований з дотриманням найвищих стандартів якості, безпеки та комфорту. Сучасна архітектура та планування дозволять втілити найсміливіші ідеї дизайну інтер’єру. Внутрішня інфраструктура комплексу, якій немає аналогів у Львові: дитячий садок, подвір’я вільне від машин, підземний та наземний паркінг на 600 авто.

Поруч із житловим комплексом «Національний», Девелоперська компанія «Моя країна» також реалізовує проект бізнес-центру класу «А» — дві 14-поверхові офісні будівлі. Житловий комплекс і бізнес-центр автономні один від одного — матимуть окремі заходи.

Інші проекти: «Таунхауси на ЄВСЬКОГО», «Таунхауси на НАСІННІЙ», Котеджний двір «ПАНИЧ».

.

.

Email

Instagram

Facebook

Сайт

Тел. +38 (098) 70-50-700

Адреса відділу продажу: м. Львів, вул. Стрийська, 108.